• افزودن سایز متن
  • سایز پیش فرض متن
  • کاهش سایز متن
پایگاه اطلاع رسانی هیات شطرنج استان فارس

آئین نامه مسابقات شطرنج کارکنان (سازمانهای دولتی و خصوصی)

نامه الکترونیک چاپ PDF

مسابقات شطرنج کارکنان (سازمانهای دولتی و خصوصی)

از تاریخ 15 لغایت 17 خرداد ماه

images/stories/1233.jpg

این مسابقات ویژه کارکنان محترم سازمانهای دولتی و خصوصی و بازنشستگان محترم استان فارس می باشد که از تاریخ 15 لغایت 17 خرداد ماه در سالن اندیشه برگزار می گردد.

علاقمندان جهت مشاهده آئین نامه می توانند به ادامه مطلب مراجعه فرمایند.

آخرین به روز رسانی در سه شنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۲
 

دوره های داوری درجه 2 و 3

نامه الکترونیک چاپ PDF

images/stories/image634603479629870440.jpg

به گزارش روابط عمومي هيات شطرنج استان ، یک دوره کلاس داوری درجه  3 از تاریخ 29 اردیبهشت لغایت 4 خرداد ماه و داوری درجه 2 از تاریخ 7 تا 13 خرداد سال جاری در محل اين هیات برگزار میگردد.

بنابر مقررات جاری تنها کسانی مجاز به شرکت در این دوره می باشند که عضویت خود را در سیستم جامع فدراسیون در سال 94 تمدید نموده و دارای شماره عضویت معتبر باشند.

همچنین شرکت کنندگان در دوره درجه 2 می بایست قبلا گواهینامه داوری درجه 3 خود را در سیستم جامع فدراسیون شطرنج ثبت نموده و دارای کارت داوری درجه 3 معتبر باشند . حداقل فاصله زمانی بین دریافت گواهینامه داوری درجه 3 و شرکت در این دوره دو سال تمام می باشد .

علاقه مندان می توانند جهت اطلاع از شرایط شرکت در کلاس  و جهت ثبت نام با شماره تلفن 36364292-071 تماس حاصل فرمایند.

 

تیم شیراز مقام سوم مسابقات شطرنج قهرمانی شهرهای ایران را از آن خود کرد.

نامه الکترونیک چاپ PDF

images/stories/img_1437.jpg

به گزارش روابط عمومی هیات شطرنج استان مسابقات قهرمانی شهرهای ایران که با حضور 24 تیم از سراسر کشور در اصفهان برگزار شده بود با قهرمانی تیم رشت به پایان رسید .

در این سری از مسابقات که برای اولین بار طی سالهای گذشته در کشور برگزار شد دو تیم شیراز و لارستان از استان فارس حضور داشتند که در پایان تیم کرج حائز مقام دوم و تیم شیراز موفق به کسب مقام سوم مسابقات شد. تیم شیراز با ترکیب آقایان حمیدرضا اسماعیلی،عدنان ندیمی فر، غلامرضا علیزاده، پویا ماری اوریاد و سینا فیلی در آخرین لحظات ثبت نام از تیم ها تکمیل شد و در این مسابقات شرکت کرد و علیرغم نداشتن فرصتی برای هماهنگی و آمادگی تیمی توانست نتایج خوبی کسب کرده و بصورت مشترک با تهران به مقام سوم این مسابقات دست یابدو سهمیه حضور در مسابقات دسته یک شهرهای کشور در سال آینده را هم کسب نمود.

تیم لارستان هم با ترکیب ­آ­قایان مجتبی وحدانی، کورش پور حسن ، غلامرضا پور داوود ، علی اکبر مهدویان، سیدریحان الله کشفی بازیهای قابل قبولی از خود نمایش داد و آقای وحدانی توانست در این مسابقات 54 واحد ریتینگ بین المللی کسب نماید .

سیاوش جواهری رییس هیات شطرنج استان فارس ضمن تشکر از هیات شطرنج لارستان و بازیکنان هر دو تیم و نیز تبریک کسب مقام سومی شیراز اظهار امیدواری کرد سال آینده شاهد قهرمانی این تیم در کشور باشیم.

آخرین به روز رسانی در يكشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۴۲
 

سومین دوره جشنواره شطرنج مهدکودک های شيراز برگزار میشود

نامه الکترونیک چاپ PDF

images/stories/kkkk.jpg

جشنواره شطرنج  مهدکودک های شيراز سی و یک اردیبهشت ماه جاری به میزبانی هیات شطرنج استان فارس برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی هیات شطرنج استان فارس ، سیاوش جواهری رییس  این هیات با اعلام این خبر گفت : این دوره از مسابقات روز 5 شنبه سی و یک اردیبهشت ماه جاری به میزبانی شیراز و در محل پایگاه قهرمانی و استعداد یابی اندیشه (هیات شطرنج استان فارس )برگزار میشود.

وی افزود :این رقابت هادر دو گروه بازی و مسابقه پیشبینی شده است که در بخش مسابقه  شرکت کنندگان در سه دور  با هم به رقابت می پردازند.

جواهری هدف از برگزاری این مسابقات را  آشنایی با مهدکودک های فعال در زمینه شطرنج ، همراه با شناخت استعدادها و برنامه ریزی مشترک جهت بهبود آموزش شطرنج پایه عنوان کرد و افزود : آشنایی کودکان و والدین با شطرنج حرفه ای و قوانین مسابقات نیز از دیگر اهداف پیشبینی شده این مسابقات است .

رییس هیات شطرنج استان فارس با بیان اینکه بازیکنان برتر  این رقابت ها به طرح استعداد یابی هیات شطرنج استان دعوت می شوند نیز افزود: به تمامی شرکت کنندگان هدایایی به رسم یادبود اهدا می گردد و از مدیریت  مهدکودک ها و مربیان شرکت کننده تقدیر میشود .

 

تیم های شیراز و لارستان نمایندگان استان فارس در مسابقات شطرنج قهرمانی شهرهای ایران

نامه الکترونیک چاپ PDF

تیم های شیراز و لارستان نمایندگان استان فارس در مسابقات شطرنج قهرمانی شهرهای ایران

نمایندگان شطرنج شهر شیراز در قالب تیم شهر شیراز در مسابقات قهرمانی شهرهای ایران با ترکیب آقایان حمیدرضا اسماعیلی ،عدنان ندیمی فر،پویا ماری اوریاد، غلامرضا علیزاده و سینا فیلی شرکت کرده که در جدول اولیه دارای رتبه دوم می باشند

و تیم لارستان با ترکیب آقایان مجتبی وحدانی ، کوروش ور حسن ، غلامرضا پور داوود ، علی اکبر مهدویان و سید ریحان اله کشفی در این مسابقات حضور دارند.

هیات شطرنج استان برای این تمامی این عزیزان آرزوی سلامتی و موفقیت را در کلیه مراحل زندگی را دارد .

 

مسابقات انتخابی پیشکسوتان استان

نامه الکترونیک چاپ PDF

مسابقات  شطرنج انتخابی پیشکسوتان پس از5 دور رقابت با برتری بهمن رادپی در رده بالای 65 سال و محمودرضا رودبار در رده بالای 50 سال به پایان رسید.

روابط عمومی هیات شطرنج استان فارس با اعلام این خبر گفت: این دوره از مسابقات به روش سویسی و در 5 دور جهت انتخاب پیشکسوتان اعزامی به مسابقات قهرمانی پیشکسوتان کشور برگزارشد .

بر اساس این گزارش : پس از پایان آخرین دور مسابقه، رده بندی بر اساس مجموع امتیازات کسب شده انجام و نفرات برتر معرفی شدند .بر این اساس بهمن رادپی با کسب 4 امتیاز توانست مقام نخست مسابقات را در رده بالای 65 سال به خود اختصاص دهد و همچنین محمودرضا رودبار مقام نخست را در رده بالای 50سال مسابقات را از آن خود کرد.

به امید موفقیت تمامی پیشکسوتان عزیز شرکت کننده در مسابقات کشوری .

 

مسابقات کشوری جام شیراز با صدرنشینی سينا فيلي به پایان رسید.

نامه الکترونیک چاپ PDF

images/stories/img_1225.jpg

مسابقات کشوری جام شیراز با صدرنشینی  سینا فیلی به پایان رسید.این مسابقات که یکی از با کیفیت ترین مسابقات سالهای اخیر استان فارس محسوب می شود به همت و تلاش هیات شطرنج استان و همکاری مدیریت باشگاه شطرنج قائم مقامی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیات شطرنج استان فارس در این مسابقات 157 نفر از استانهای کشور شرکت کردند که حضور استاد بزرگ همایون توفیقی و استاد فیده مهرداد صداقتی بر اهمیت و اعتبار این مسابقات افزود.

بر اساس گزارش سر داور مسابقات جناب آقای ابریشمی رده بندی به صورت ذیل می باشد: سینا فیلی جوان آينده دار شيرازي با کسب9.5 امتیاز توانست مقام نخست مسابقات را به خود اختصاص دهد و پس از وی پويا ماری اورياد نیز با 9.5 امتیاز و پوئن شكني كمتر به مقام دوم رسید.

مقام های سوم تا هشتم این مسابقات را استاد فيده مهرداد صداقتی ، استاد بزرگ همایون توفیقی ، عدنان ندیمی فر ، پویان دوستکام ،شاهین زنگنه و غلامرضا علیزاده تصاحب کردند. در این

مسابقات  نفر برتر ریتینگ زیر 1700 سید حسین حسینی ، نفر برتر بدون ریتینگ امین حدیدی و مقام برتر زیر 15 سال ماهان بانشی ، مقام دوم زير 15 سال پارسا خالصی و مقام برتر زیر 10 سال دانیال علیزاده می باشند

همچنین محمدرضا رودبار برترين پيشكسوت ، هانیه علی اکبری مقام برتر بانوان و ماهک شریفی مقام زیر 8 سال را از آن خود  کردند.

سياوش جواهري ضمن تشكر از برگزاركنندگان و داوران اين مسابقات ، سطح كمي و كيفي مسابقات را بسيار خوب عنوان كرد و نتايج مربيان ، بازيكنان و رده هاي سني استان را در اين مسابقات ستود. وي اظهار اميدواري كرد برگزاري مسابقات اينچنيني به بالاتر بردن سطح بازيكنان استان كمك شاياني كند.

به گزارش روابط عمومی هیات شطرنج استان فارس ، این دوره از مسابقات با برگزاری آیین اختتامیه در شامگاه سه شنبه 14 اردیبهشت ماه جاری که با حضور علاقه مندان و شرکت کنندگان همراه بود به کار خود پایان داد.

آخرین به روز رسانی در چهارشنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۷
 

مسابقات شطرنج جام بزرگ شیراز با حضور نمایندگانی از 10 استان کشور

نامه الکترونیک چاپ PDF

images/stories/fruit/img_1109.jpg

 

مسابقات شطرنج جام بزرگ شیراز با حضور نمایندگانی از 10 استان کشور

دور هشتم از 11 دور مسابقات شطرنج جام شیراز با صدرنشینی استاد فیده مهرداد صداقتی  به پایان رسید این مسابقات که یکی از با کیفیت ترین مسابقات سالهای اخیر استان فارس محسوب می شود به همت و تلاش هیات شطرنج استان و همکاری مدیریت خوب و خوش فکر باشگاه شطرنج قائم مقامی برگزار شده است.

در این مسابقات 157 نفر از استانهای کشور شرکت کرده اند که حضور استاد بزرگ همایون توفیقی و استاد فیده مهرداد صداقتی و در مجموع بیش از یکصد ریتینگ دار بر اهمیت و اعتبار این مسابقات افزوده است .

رقابت فشرده  و شانه به شانه شطرنجبازان در این مسابقات و قدرتنمایی نوجوانان استان در برابر بزرگان این رشته ورزشی توانسته شور و هیجان خاصی را بوجود آورد.

در این مسابقات که در فدراسیون جهانی هم ثبت شده است (ریتد) بیش از 7.5 میلیون تومان جایزه نقدی برای قهرمانان مختلف در نظر گرفته شده است و محک بسیار جدی و مناسبی برای همه قهرمانان و مربیان و بازیکنان شطرنج استان است.

سیاوش جواهری رییس هیات شطرنج استان ضمن اظهار رضایت از کیفیت و کمیت این مسابقات افزود: کسب دو مدال طلا توسط نوجوان با استعداد شیرازی ( آرتین اشرف ) و قهرمانی های نوجوانان استان در مسابقات مختلف کشوری ، وظیفه هیات شطرنج استان را سنگین تر کرده و نیاز به مسابقات بزرگ و آمادگی بیشتر را در جهت حضور قوی تر در مسابقات کشوری ، آسیایی و جهانی الزامی نموده است.

وی افزود : امیدوارم شطرنجبازان خوب استان از این مسابقات به بهترین نحو سود جسته و با برنامه ریزی دقیق و هماهنگ بتوانیم شاهد شکوفایی هر چه بیشتر استعدادهای استان باشیم.

آخرین به روز رسانی در دوشنبه ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۵۷
 

مسابقات قهرمانی پیشکسوتان استان فارس

نامه الکترونیک چاپ PDF

مسابقات از تاریخ 16 لغایت17 اردیبهشت ماه  در شیراز برگزار می شود.

images/stories/1233.jpg

علاقمندان جهت مشاهده آئین نامه مسابقات می توانند به ادامه مطلب مراجعه فرمایند

آخرین به روز رسانی در يكشنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۴
 


صفحه 10 از 49

پیوندها

نظر سنجی

آمار سایت

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
امروز323
دیروز272
این هفته1255
هفته پیش6871
این ماه16691
ماه پیش12910
همه روزها582490