• افزودن سایز متن
  • سایز پیش فرض متن
  • کاهش سایز متن
پایگاه اطلاع رسانی هیات شطرنج استان فارس

سومین دوره جشنواره شطرنج مهدکودک های شيراز برگزار میشود

نامه الکترونیک چاپ PDF

images/stories/kkkk.jpg

جشنواره شطرنج  مهدکودک های شيراز سی و یک اردیبهشت ماه جاری به میزبانی هیات شطرنج استان فارس برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی هیات شطرنج استان فارس ، سیاوش جواهری رییس  این هیات با اعلام این خبر گفت : این دوره از مسابقات روز 5 شنبه سی و یک اردیبهشت ماه جاری به میزبانی شیراز و در محل پایگاه قهرمانی و استعداد یابی اندیشه (هیات شطرنج استان فارس )برگزار میشود.

وی افزود :این رقابت هادر دو گروه بازی و مسابقه پیشبینی شده است که در بخش مسابقه  شرکت کنندگان در سه دور  با هم به رقابت می پردازند.

جواهری هدف از برگزاری این مسابقات را  آشنایی با مهدکودک های فعال در زمینه شطرنج ، همراه با شناخت استعدادها و برنامه ریزی مشترک جهت بهبود آموزش شطرنج پایه عنوان کرد و افزود : آشنایی کودکان و والدین با شطرنج حرفه ای و قوانین مسابقات نیز از دیگر اهداف پیشبینی شده این مسابقات است .

رییس هیات شطرنج استان فارس با بیان اینکه بازیکنان برتر  این رقابت ها به طرح استعداد یابی هیات شطرنج استان دعوت می شوند نیز افزود: به تمامی شرکت کنندگان هدایایی به رسم یادبود اهدا می گردد و از مدیریت  مهدکودک ها و مربیان شرکت کننده تقدیر میشود .

 

تیم های شیراز و لارستان نمایندگان استان فارس در مسابقات شطرنج قهرمانی شهرهای ایران

نامه الکترونیک چاپ PDF

تیم های شیراز و لارستان نمایندگان استان فارس در مسابقات شطرنج قهرمانی شهرهای ایران

نمایندگان شطرنج شهر شیراز در قالب تیم شهر شیراز در مسابقات قهرمانی شهرهای ایران با ترکیب آقایان حمیدرضا اسماعیلی ،عدنان ندیمی فر،پویا ماری اوریاد، غلامرضا علیزاده و سینا فیلی شرکت کرده که در جدول اولیه دارای رتبه دوم می باشند

و تیم لارستان با ترکیب آقایان مجتبی وحدانی ، کوروش ور حسن ، غلامرضا پور داوود ، علی اکبر مهدویان و سید ریحان اله کشفی در این مسابقات حضور دارند.

هیات شطرنج استان برای این تمامی این عزیزان آرزوی سلامتی و موفقیت را در کلیه مراحل زندگی را دارد .

 

مسابقات انتخابی پیشکسوتان استان

نامه الکترونیک چاپ PDF

مسابقات  شطرنج انتخابی پیشکسوتان پس از5 دور رقابت با برتری بهمن رادپی در رده بالای 65 سال و محمودرضا رودبار در رده بالای 50 سال به پایان رسید.

روابط عمومی هیات شطرنج استان فارس با اعلام این خبر گفت: این دوره از مسابقات به روش سویسی و در 5 دور جهت انتخاب پیشکسوتان اعزامی به مسابقات قهرمانی پیشکسوتان کشور برگزارشد .

بر اساس این گزارش : پس از پایان آخرین دور مسابقه، رده بندی بر اساس مجموع امتیازات کسب شده انجام و نفرات برتر معرفی شدند .بر این اساس بهمن رادپی با کسب 4 امتیاز توانست مقام نخست مسابقات را در رده بالای 65 سال به خود اختصاص دهد و همچنین محمودرضا رودبار مقام نخست را در رده بالای 50سال مسابقات را از آن خود کرد.

به امید موفقیت تمامی پیشکسوتان عزیز شرکت کننده در مسابقات کشوری .

 

مسابقات کشوری جام شیراز با صدرنشینی سينا فيلي به پایان رسید.

نامه الکترونیک چاپ PDF

images/stories/img_1225.jpg

مسابقات کشوری جام شیراز با صدرنشینی  سینا فیلی به پایان رسید.این مسابقات که یکی از با کیفیت ترین مسابقات سالهای اخیر استان فارس محسوب می شود به همت و تلاش هیات شطرنج استان و همکاری مدیریت باشگاه شطرنج قائم مقامی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیات شطرنج استان فارس در این مسابقات 157 نفر از استانهای کشور شرکت کردند که حضور استاد بزرگ همایون توفیقی و استاد فیده مهرداد صداقتی بر اهمیت و اعتبار این مسابقات افزود.

بر اساس گزارش سر داور مسابقات جناب آقای ابریشمی رده بندی به صورت ذیل می باشد: سینا فیلی جوان آينده دار شيرازي با کسب9.5 امتیاز توانست مقام نخست مسابقات را به خود اختصاص دهد و پس از وی پويا ماری اورياد نیز با 9.5 امتیاز و پوئن شكني كمتر به مقام دوم رسید.

مقام های سوم تا هشتم این مسابقات را استاد فيده مهرداد صداقتی ، استاد بزرگ همایون توفیقی ، عدنان ندیمی فر ، پویان دوستکام ،شاهین زنگنه و غلامرضا علیزاده تصاحب کردند. در این

مسابقات  نفر برتر ریتینگ زیر 1700 سید حسین حسینی ، نفر برتر بدون ریتینگ امین حدیدی و مقام برتر زیر 15 سال ماهان بانشی ، مقام دوم زير 15 سال پارسا خالصی و مقام برتر زیر 10 سال دانیال علیزاده می باشند

همچنین محمدرضا رودبار برترين پيشكسوت ، هانیه علی اکبری مقام برتر بانوان و ماهک شریفی مقام زیر 8 سال را از آن خود  کردند.

سياوش جواهري ضمن تشكر از برگزاركنندگان و داوران اين مسابقات ، سطح كمي و كيفي مسابقات را بسيار خوب عنوان كرد و نتايج مربيان ، بازيكنان و رده هاي سني استان را در اين مسابقات ستود. وي اظهار اميدواري كرد برگزاري مسابقات اينچنيني به بالاتر بردن سطح بازيكنان استان كمك شاياني كند.

به گزارش روابط عمومی هیات شطرنج استان فارس ، این دوره از مسابقات با برگزاری آیین اختتامیه در شامگاه سه شنبه 14 اردیبهشت ماه جاری که با حضور علاقه مندان و شرکت کنندگان همراه بود به کار خود پایان داد.

آخرین به روز رسانی در چهارشنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۷
 

مسابقات شطرنج جام بزرگ شیراز با حضور نمایندگانی از 10 استان کشور

نامه الکترونیک چاپ PDF

images/stories/fruit/img_1109.jpg

 

مسابقات شطرنج جام بزرگ شیراز با حضور نمایندگانی از 10 استان کشور

دور هشتم از 11 دور مسابقات شطرنج جام شیراز با صدرنشینی استاد فیده مهرداد صداقتی  به پایان رسید این مسابقات که یکی از با کیفیت ترین مسابقات سالهای اخیر استان فارس محسوب می شود به همت و تلاش هیات شطرنج استان و همکاری مدیریت خوب و خوش فکر باشگاه شطرنج قائم مقامی برگزار شده است.

در این مسابقات 157 نفر از استانهای کشور شرکت کرده اند که حضور استاد بزرگ همایون توفیقی و استاد فیده مهرداد صداقتی و در مجموع بیش از یکصد ریتینگ دار بر اهمیت و اعتبار این مسابقات افزوده است .

رقابت فشرده  و شانه به شانه شطرنجبازان در این مسابقات و قدرتنمایی نوجوانان استان در برابر بزرگان این رشته ورزشی توانسته شور و هیجان خاصی را بوجود آورد.

در این مسابقات که در فدراسیون جهانی هم ثبت شده است (ریتد) بیش از 7.5 میلیون تومان جایزه نقدی برای قهرمانان مختلف در نظر گرفته شده است و محک بسیار جدی و مناسبی برای همه قهرمانان و مربیان و بازیکنان شطرنج استان است.

سیاوش جواهری رییس هیات شطرنج استان ضمن اظهار رضایت از کیفیت و کمیت این مسابقات افزود: کسب دو مدال طلا توسط نوجوان با استعداد شیرازی ( آرتین اشرف ) و قهرمانی های نوجوانان استان در مسابقات مختلف کشوری ، وظیفه هیات شطرنج استان را سنگین تر کرده و نیاز به مسابقات بزرگ و آمادگی بیشتر را در جهت حضور قوی تر در مسابقات کشوری ، آسیایی و جهانی الزامی نموده است.

وی افزود : امیدوارم شطرنجبازان خوب استان از این مسابقات به بهترین نحو سود جسته و با برنامه ریزی دقیق و هماهنگ بتوانیم شاهد شکوفایی هر چه بیشتر استعدادهای استان باشیم.

آخرین به روز رسانی در دوشنبه ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۵۷
 

مسابقات قهرمانی پیشکسوتان استان فارس

نامه الکترونیک چاپ PDF

مسابقات از تاریخ 16 لغایت17 اردیبهشت ماه  در شیراز برگزار می شود.

images/stories/1233.jpg

علاقمندان جهت مشاهده آئین نامه مسابقات می توانند به ادامه مطلب مراجعه فرمایند

آخرین به روز رسانی در يكشنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۴
 

پایان مسابقات شطرنج (جام نوروز)شهرستان کازرون

نامه الکترونیک چاپ PDF

پایان مسابقات شطرنج (جام نوروز)شهرستان کازرون

images/stories/img-20160415-wa0044.jpgهیات شطرنج اداره ورزش و جوانان شهرستان کازرون با اهداف گسترش و ارتقای سطح شطرنج بازیکنان شهرستان ، ایجاد رقابت سالم در بین شطرنجبازان اقدام به برگزاری مسابقات فکری جام نوروز به مدت سه هفته متفاوت روزهای پنج شنبه و جمعه از تاریخ 28 اسفندماه 94 الی 27 فروردین ماه جاری در 9 دور به روش سوئیسی نمود.
این مسابقات با حضور 34 شطرنجباز از شهرستان کازرون و نمایندگانی از شیراز و قائمیه همراه بود.

در پایان رقابتهای جذاب و دیدنی
مقام اول حمیدرضا روزبه 
مقام دوم فرشاد میرشکاری

مقام سوم عبدالرضا روزبه 
مقام چهارم محمد نوروزی
مقام برترپیشکسوتان حمید شهریوری
مقام برتر رده سنی زیر15 سال امیررضا بهاری
مقام برتر رده سنی زیر 12 احمدرضا زارع
مقام برتر رده سنی زیر 10 سال مهدی قاسمی


صمد محمودی رئیس هیات شطرنج ضمن تبریک درخشش شطرنجباز شایسته استان در مسابقات آسیایی اظهار داشت با همکاری کادر هیات و شطرنجبازان و خانواده این عزیزان توانستیم برنامه مسابقات فکری را در کنار مسابقات سریع هفتگی رده سنی ، آزاد و ماهانه قرار دهیم.و از همکاری صمیمانه جاوید منصوری ریاست محترم اداره ورزش و جوانان شهرستان کازرون در برگزاری این مسابقات تقدیر و تشکر نمود. در پایان به نفرات برتر جوایز ارزنده ای به رسم یادبود اهدا گردید.

 

**مسابقات شطرنج جام شیراز1395(ریتد)**

نامه الکترونیک چاپ PDF

**مسابقات شطرنج جام شیراز1395(ریتد)**

آئین نامه

*8لغایت 14اردیبهشت ماه*

images/stories/i.jpg

مسابقات جام شیراز از تاریخ 8لغایت 14اردیبهشت ماه  در شیراز برگزار می شود.

علاقمندان جهت مشاهده لیست شرکت کنندگان می توانند اینجا را کلیک کنند.

علاقمندان جهت مشاهده آئین نامه مسابقات می توانند به ادامه مطلب مراجعه فرمایند

آخرین به روز رسانی در يكشنبه ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۴۳
 

استقبال از نونهال طلایی شطرنج آسیا

نامه الکترونیک چاپ PDF

استقبال از نونهال طلایی شطرنج آسیا

images/stories/_picgwwn3180gw.jpg

آرتین اشرف شطرنجباز با استعداد شیرازی , دارنده دو مدال طلای مسابقات شطرنج قهرمانی آسیا در میان استقبال مردم و مسوولان ورزش استان وارد شیراز شد.
به گزارش روابط عمومی هیات شطرنج استان فارس ، آرتین اشرف  توانست در مسابقات آسیایی مدال طلا کسب کند.
مسابقات شطرنج قهرمانی آسیا در اولان باتور مغولستان برگزار شد و آرتین اشرف نونهال شیرازی به همراه تیم ملی جمهوری اسلامی ایران موفق شد عنوان قهرمانی آسیا را کسب کند .
این نونهال شیرازی در بخش انفرادی نیز دو مدال طلا در قسمت شطرنج سریع و متعارف برای کشور و استان فارس بدست آورد.
گفتنی است : سیاوش جواهری رئیس هیات شطرنج استان فارس نیز به عنوان سرپرست تیم ملی ایران را در این رقابت ها همراهی می کرد.
در مراسم استقبال از وی که ظهر یکشنبه در فرودگاه شهید دستغیب شیراز برگزار شد اشرف قریشی معاون امور ورزش باتوان استان ، میثم عالیشوندی مدیر گروه ورزش قهرمانی اداره کل ، محمد رضا صلواتی مدیر روابط عمومی ورزش و جوانان فارس ، مریم جوانمردی و عبدالحمید باقری کارشناسان و نمایندگان اداره ورزش و جوانان شیراز ، نایب رئیس هیات شطرنج فارس، مدیر و تنی چند از دانش آموزان دبستان غیر دولتی مدرسه توحید ناحیه 2 شراز ، پیشکسوتان ، مربیان ، ورزشکاران و نوجوانان و جوانان علاقمند به این رشته ورزشی و اعضای هیات شطرنج استان حضور داشتند.

هیات شطرنج استان ضمن تبریک به این شطرنجباز با استعداد از تمامی عزیزان که در مراسم استقبال شرکت کردند تشکر و قدردانی می کند.

images/stories/_picolhw5900ol.jpg

آخرین به روز رسانی در يكشنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۵۸
 


صفحه 10 از 49

پیوندها

نظر سنجی

آمار سایت

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
امروز585
دیروز173
این هفته1759
هفته پیش2975
این ماه7033
ماه پیش15346
همه روزها546943