• افزودن سایز متن
  • سایز پیش فرض متن
  • کاهش سایز متن
پایگاه اطلاع رسانی هیات شطرنج استان فارس

پایان رقابتهای شطرنج پیشکسوتان ایران با نائب قهرمانی محمدرضا رودبار

نامه الکترونیک چاپ PDF

images/stories/image1111.jpg

پایان رقابتهای شطرنج پیشکسوتان ایران با نائب قهرمانی محمدرضا رودبار

رقابتهای قهرمانی شطرنج پیشکسوتان ایران با قهرمانی محمد ابراهیم امینی فرد در رده سنی بالای 65 سال و شاهین مهندسی در رده سنی بالای 50 سال به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی هیات شطرنج استان فارس، رامسر میزبان یازدهمین دوره رقابتهای شطرنج قهرمانی پیشکسوتان کشور در دو رده سنی بالای 50 سال و بالای 65 سال بود. این مسابقات با حضور 86 شطرنجباز در رده سنی بالای 50 سال و 42 شطرنجباز در رده سنی بالای 65 سال از 27 اردیبهشت ماه آغاز شد و تا 31 همین ماه ادامه داشت.

در پایان 7 دور رقابت فشرده میان پیشکسوتان شطرنج کشور محمد ابراهیم امینی فرد در رده سنی بالای 50 سال با کسب 6.5 امتیاز به عنوان قهرمانی و محمدرضا رودبار با کسب 6 امتیاز از شیراز به مقام نائب قهرمانی دست پیدا کردند و در رده بالای 65 سال نیز آقای محمدابراهیم امینی فرد با 6 امتیاز مقام اول و میر محمد علوی نیز با 6 امتیاز مقام دوم مسابقات را از آن خود کرد.

سیاوش جواهری رییس هیات شطرنج استان ضمن تبریک به جناب آقای محمدرضا رودبار از تمامی نمایندگان استان در مسابقات پیشکسوتان کشور تشکر و قدردانی کرد .

آخرین به روز رسانی در دوشنبه ۰۳ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۲۹
 

برگزاری پرشور سومین دوره جشنواره شطرنج مهدکودکهای شیراز

نامه الکترونیک چاپ PDF

images/stories/img_1478.jpg

برگزاری پرشور سومین دوره جشنواره شطرنج مهدکودکهای شیراز

به گزارش روابط عمومی هیات شطرنج استان فارس سومین دوره جشنواره مهدکودکهای شیراز با حضور 120 شطرنجباز خردسال (پیش دبستانی ) در پایگاه استعدادیابی هیات استان برگزار گردید.

بر اساس این گزارش با همکاری تعدادی از مهدکودکهای شیراز , کودکان پیش دبستانی آشنا به شطرنج در حضور مربیان مهدهای شیراز و نظارت هیات شطرنج استان به بازی و مسابقه پرداخته و کودکان با استعداد گزینش و شناخته شدند.

سیاوش جواهری رئیس هیات استان  ضمن تشکر و تقدیر از مهدکودکهای غنچه ها ،نیکان, فرهنگ و تمدن، غنچه های بهشت، شباهنگ ، روزبهان ،ملیکاو سایر مهدکودکهای تحت نظارت هیات شطرنج استان و مربیان پر تلاش این مهدکودکها از مدیریت سایر مهدکودکهای شیراز درخواست نموده جهت هماهنگی و استاندارد سازی آموزش و گزینش صحیح کودکان با استعداد در این رشته ورزشی  با هیات شطرنج استان هماهنگی لازم را انجام دهند.

رییس هیات استان اظهار امیدواری کرد که روند رو به رشد توسعه کمی شطرنج در مقطع پیش از دبستان در سالهای آینده نویدبخش حضور استعدادهای درخشان در این رشته ورزشی باشد و در پایان نیز مقرر شد که سه نفر برتر هر مهدکودک در مسابقه رسمی پیش از دبستان شرکت نمایند.

در مراسم اختتامیه این جشنواره به مدیران و مربیان مهدکودکهای تحت قرارداد لوح تقدیر و به تمامی شرکت کنندگان جهت ایجاد انگیزه بیشتر مدال طلا اهدا شد.

آخرین به روز رسانی در چهارشنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۱۳
 

آئین نامه مسابقات شطرنج کارکنان (سازمانهای دولتی و خصوصی)

نامه الکترونیک چاپ PDF

مسابقات شطرنج کارکنان (سازمانهای دولتی و خصوصی)

از تاریخ 15 لغایت 17 خرداد ماه

images/stories/1233.jpg

این مسابقات ویژه کارکنان محترم سازمانهای دولتی و خصوصی و بازنشستگان محترم استان فارس می باشد که از تاریخ 15 لغایت 17 خرداد ماه در سالن اندیشه برگزار می گردد.

علاقمندان جهت مشاهده آئین نامه می توانند به ادامه مطلب مراجعه فرمایند.

آخرین به روز رسانی در سه شنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۲
 

دوره های داوری درجه 2 و 3

نامه الکترونیک چاپ PDF

images/stories/image634603479629870440.jpg

به گزارش روابط عمومي هيات شطرنج استان ، یک دوره کلاس داوری درجه  3 از تاریخ 29 اردیبهشت لغایت 4 خرداد ماه و داوری درجه 2 از تاریخ 7 تا 13 خرداد سال جاری در محل اين هیات برگزار میگردد.

بنابر مقررات جاری تنها کسانی مجاز به شرکت در این دوره می باشند که عضویت خود را در سیستم جامع فدراسیون در سال 94 تمدید نموده و دارای شماره عضویت معتبر باشند.

همچنین شرکت کنندگان در دوره درجه 2 می بایست قبلا گواهینامه داوری درجه 3 خود را در سیستم جامع فدراسیون شطرنج ثبت نموده و دارای کارت داوری درجه 3 معتبر باشند . حداقل فاصله زمانی بین دریافت گواهینامه داوری درجه 3 و شرکت در این دوره دو سال تمام می باشد .

علاقه مندان می توانند جهت اطلاع از شرایط شرکت در کلاس  و جهت ثبت نام با شماره تلفن 36364292-071 تماس حاصل فرمایند.

 

تیم شیراز مقام سوم مسابقات شطرنج قهرمانی شهرهای ایران را از آن خود کرد.

نامه الکترونیک چاپ PDF

images/stories/img_1437.jpg

به گزارش روابط عمومی هیات شطرنج استان مسابقات قهرمانی شهرهای ایران که با حضور 24 تیم از سراسر کشور در اصفهان برگزار شده بود با قهرمانی تیم رشت به پایان رسید .

در این سری از مسابقات که برای اولین بار طی سالهای گذشته در کشور برگزار شد دو تیم شیراز و لارستان از استان فارس حضور داشتند که در پایان تیم کرج حائز مقام دوم و تیم شیراز موفق به کسب مقام سوم مسابقات شد. تیم شیراز با ترکیب آقایان حمیدرضا اسماعیلی،عدنان ندیمی فر، غلامرضا علیزاده، پویا ماری اوریاد و سینا فیلی در آخرین لحظات ثبت نام از تیم ها تکمیل شد و در این مسابقات شرکت کرد و علیرغم نداشتن فرصتی برای هماهنگی و آمادگی تیمی توانست نتایج خوبی کسب کرده و بصورت مشترک با تهران به مقام سوم این مسابقات دست یابدو سهمیه حضور در مسابقات دسته یک شهرهای کشور در سال آینده را هم کسب نمود.

تیم لارستان هم با ترکیب ­آ­قایان مجتبی وحدانی، کورش پور حسن ، غلامرضا پور داوود ، علی اکبر مهدویان، سیدریحان الله کشفی بازیهای قابل قبولی از خود نمایش داد و آقای وحدانی توانست در این مسابقات 54 واحد ریتینگ بین المللی کسب نماید .

سیاوش جواهری رییس هیات شطرنج استان فارس ضمن تشکر از هیات شطرنج لارستان و بازیکنان هر دو تیم و نیز تبریک کسب مقام سومی شیراز اظهار امیدواری کرد سال آینده شاهد قهرمانی این تیم در کشور باشیم.

آخرین به روز رسانی در يكشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۴۲
 

سومین دوره جشنواره شطرنج مهدکودک های شيراز برگزار میشود

نامه الکترونیک چاپ PDF

images/stories/kkkk.jpg

جشنواره شطرنج  مهدکودک های شيراز سی و یک اردیبهشت ماه جاری به میزبانی هیات شطرنج استان فارس برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی هیات شطرنج استان فارس ، سیاوش جواهری رییس  این هیات با اعلام این خبر گفت : این دوره از مسابقات روز 5 شنبه سی و یک اردیبهشت ماه جاری به میزبانی شیراز و در محل پایگاه قهرمانی و استعداد یابی اندیشه (هیات شطرنج استان فارس )برگزار میشود.

وی افزود :این رقابت هادر دو گروه بازی و مسابقه پیشبینی شده است که در بخش مسابقه  شرکت کنندگان در سه دور  با هم به رقابت می پردازند.

جواهری هدف از برگزاری این مسابقات را  آشنایی با مهدکودک های فعال در زمینه شطرنج ، همراه با شناخت استعدادها و برنامه ریزی مشترک جهت بهبود آموزش شطرنج پایه عنوان کرد و افزود : آشنایی کودکان و والدین با شطرنج حرفه ای و قوانین مسابقات نیز از دیگر اهداف پیشبینی شده این مسابقات است .

رییس هیات شطرنج استان فارس با بیان اینکه بازیکنان برتر  این رقابت ها به طرح استعداد یابی هیات شطرنج استان دعوت می شوند نیز افزود: به تمامی شرکت کنندگان هدایایی به رسم یادبود اهدا می گردد و از مدیریت  مهدکودک ها و مربیان شرکت کننده تقدیر میشود .

 

تیم های شیراز و لارستان نمایندگان استان فارس در مسابقات شطرنج قهرمانی شهرهای ایران

نامه الکترونیک چاپ PDF

تیم های شیراز و لارستان نمایندگان استان فارس در مسابقات شطرنج قهرمانی شهرهای ایران

نمایندگان شطرنج شهر شیراز در قالب تیم شهر شیراز در مسابقات قهرمانی شهرهای ایران با ترکیب آقایان حمیدرضا اسماعیلی ،عدنان ندیمی فر،پویا ماری اوریاد، غلامرضا علیزاده و سینا فیلی شرکت کرده که در جدول اولیه دارای رتبه دوم می باشند

و تیم لارستان با ترکیب آقایان مجتبی وحدانی ، کوروش ور حسن ، غلامرضا پور داوود ، علی اکبر مهدویان و سید ریحان اله کشفی در این مسابقات حضور دارند.

هیات شطرنج استان برای این تمامی این عزیزان آرزوی سلامتی و موفقیت را در کلیه مراحل زندگی را دارد .

 

مسابقات انتخابی پیشکسوتان استان

نامه الکترونیک چاپ PDF

مسابقات  شطرنج انتخابی پیشکسوتان پس از5 دور رقابت با برتری بهمن رادپی در رده بالای 65 سال و محمودرضا رودبار در رده بالای 50 سال به پایان رسید.

روابط عمومی هیات شطرنج استان فارس با اعلام این خبر گفت: این دوره از مسابقات به روش سویسی و در 5 دور جهت انتخاب پیشکسوتان اعزامی به مسابقات قهرمانی پیشکسوتان کشور برگزارشد .

بر اساس این گزارش : پس از پایان آخرین دور مسابقه، رده بندی بر اساس مجموع امتیازات کسب شده انجام و نفرات برتر معرفی شدند .بر این اساس بهمن رادپی با کسب 4 امتیاز توانست مقام نخست مسابقات را در رده بالای 65 سال به خود اختصاص دهد و همچنین محمودرضا رودبار مقام نخست را در رده بالای 50سال مسابقات را از آن خود کرد.

به امید موفقیت تمامی پیشکسوتان عزیز شرکت کننده در مسابقات کشوری .

 

مسابقات کشوری جام شیراز با صدرنشینی سينا فيلي به پایان رسید.

نامه الکترونیک چاپ PDF

images/stories/img_1225.jpg

مسابقات کشوری جام شیراز با صدرنشینی  سینا فیلی به پایان رسید.این مسابقات که یکی از با کیفیت ترین مسابقات سالهای اخیر استان فارس محسوب می شود به همت و تلاش هیات شطرنج استان و همکاری مدیریت باشگاه شطرنج قائم مقامی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیات شطرنج استان فارس در این مسابقات 157 نفر از استانهای کشور شرکت کردند که حضور استاد بزرگ همایون توفیقی و استاد فیده مهرداد صداقتی بر اهمیت و اعتبار این مسابقات افزود.

بر اساس گزارش سر داور مسابقات جناب آقای ابریشمی رده بندی به صورت ذیل می باشد: سینا فیلی جوان آينده دار شيرازي با کسب9.5 امتیاز توانست مقام نخست مسابقات را به خود اختصاص دهد و پس از وی پويا ماری اورياد نیز با 9.5 امتیاز و پوئن شكني كمتر به مقام دوم رسید.

مقام های سوم تا هشتم این مسابقات را استاد فيده مهرداد صداقتی ، استاد بزرگ همایون توفیقی ، عدنان ندیمی فر ، پویان دوستکام ،شاهین زنگنه و غلامرضا علیزاده تصاحب کردند. در این

مسابقات  نفر برتر ریتینگ زیر 1700 سید حسین حسینی ، نفر برتر بدون ریتینگ امین حدیدی و مقام برتر زیر 15 سال ماهان بانشی ، مقام دوم زير 15 سال پارسا خالصی و مقام برتر زیر 10 سال دانیال علیزاده می باشند

همچنین محمدرضا رودبار برترين پيشكسوت ، هانیه علی اکبری مقام برتر بانوان و ماهک شریفی مقام زیر 8 سال را از آن خود  کردند.

سياوش جواهري ضمن تشكر از برگزاركنندگان و داوران اين مسابقات ، سطح كمي و كيفي مسابقات را بسيار خوب عنوان كرد و نتايج مربيان ، بازيكنان و رده هاي سني استان را در اين مسابقات ستود. وي اظهار اميدواري كرد برگزاري مسابقات اينچنيني به بالاتر بردن سطح بازيكنان استان كمك شاياني كند.

به گزارش روابط عمومی هیات شطرنج استان فارس ، این دوره از مسابقات با برگزاری آیین اختتامیه در شامگاه سه شنبه 14 اردیبهشت ماه جاری که با حضور علاقه مندان و شرکت کنندگان همراه بود به کار خود پایان داد.

آخرین به روز رسانی در چهارشنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۷
 


صفحه 10 از 49

پیوندها

نظر سنجی

آمار سایت

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
امروز215
دیروز499
این هفته714
هفته پیش3174
این ماه8403
ماه پیش14595
همه روزها622379